Menu Close

Лазеротерапія і світлотерапія

Здавна людство усвідомило величезну роль світла у життєдіяльності людини. Сонячні ванни для лікування і профілактики використовували за дві тисячі років до н. е. Сонячне світло має видимий спектр, який сприймається нашим оком як різні кольори і відповідно має різний вплив на організм людини. Створення лазерів дозволило штучно створювати потрібне випромінювання з різною довжиною хвилі.

Сучасні фотонні матриці Коробова ( блакитного та червоного спектру ), в яких джерела випромінювання – напівпровідникові надяскраві світлодіоди мають аналогічні лазеру параметри випромінювання ( з точки зору біологічної дії ). Їх перевага – надійність, безпека, відсутність передозування і побічних дій.

Червоне світло має протизапальну, знеболюючу і протинабрякову дії, стимулює регенерацію тканини, нормалізує імунну, ендокринну і центральну нервову системи. Використовується для лікування ВСД ( вегетосудинної дистонії ),невралгії, ГРВІ ( гострої респіраторно-вірусної інфекції ), бронхітів, астми, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, артритів, артрозів.

Блакитне світло має протизапальну і антибактеріальну дії, нормалізує роботу серця, сон, покращує мікроциркуляцію крові та лімфи , знижує м`язевий тонус. Застосовується для лікування і профілактики аритмії, тахікардії, фарингіту, тонзиліту, алергічних захворювань, бронхіальної астми.

Лазеротерапія застосовується  як самостійно,так і в комплексі з іншими методиками рефлексотерапії. Найчастіше використовується комбінація голкорефлексотерапії та лазеротерапії.